Kilka słów o mnie

Cześć! Mam na imię Natalia. Chciałabym w paru słowach opowiedzieć skąd się wziął pomysł na stronę kulinarną oraz czym się w ogóle inspiruję, tworząc ją.

Pochodzę z nadmorskiego Dziwnowa. Obecnie mieszkam we Wrocławiu. Na co dzień pracuję jako specjalista e-commerce w korporacji. Prywatnie uwielbiam gotować, jednak moim konikiem są wypieki, co da się chyba zauważyć na blogu ze względu na przewagę słodkich przepisów (choć staram się to zmienić 🙂

Pomysł na bloga kulinarnego zrodził się ze względu na mój sposób gotowania. W kuchni robię wiele rzeczy intuicyjnie i spontanicznie, przepisy służą mi raczej tylko jako inspiracja. Zazwyczaj robię i tak wszystko po swojemu. To zrodziło problem, jakim było odtworzenie później takiego przepisu, gdy po jakimś czasie chciałam do niego wrócić 🙂 Notatniki nie zdały egzaminów. Koniec końców skończyło się na blogu, początkowo na Blogspocie. Z czasem coraz bardziej mi się podobało to blogowanie, mimo że miałam dłuższą przerwę ze względu na inne obowiązki. Z blogspota przeniosłam się na własną domenę, początkowo pod inną nazwą. Od końca 2021 rozwijam aktywnie stronę Kulinarna Inspiracja.

Ukończyłam filologię francuską, co ma niemały wpływ na moje kulinarne upodobania. Kocham kuchnię francuską, więc z całą pewnością nieraz natraficie tutaj na inspirację nawiązującą właśnie do tego kraju.

Jestem otwarta na współpracę na różnych płaszczyznach:

  • posty sponsorowane
  • testy oraz recenzje produktów
  • tworzenie przepisów na zamówienie wraz ze zdjęciami
  • przeprowadzenie konkursów
  • relacje, treści w social mediach
  • inne, zgodnie z zapotrzebowaniem
Kilka słów o mnie